Hotely

Sme v upratovaní hotelov skutoční profesionáli. Našim cieľom je poskytnúť vášmu hotelu vynikajúcu outsoursovanú upratovaciu službu, ktorá je hladko integrovaná s vašou značkou, normami a hotelovými štandardmi.

Objednávka

Upratovanie od profesionálov len pre profesionálov

Prevádzkovanie vlastného hotelového oddelenia housekeepingu je časovo veľmi náročné a prácne. Práve tieto aspekty sú dôvodom, prečo je stále viac a viac populárny outsourcing hotelového upratovania. Ousourcing od Dočista SK okamžite zmení vaše fixné náklady na upratovanie hotelových izieb či celého hotela na náklady variabilné, odzrkadľujúce obsadenosť hotelových izieb či konferenčných miestností. Zároveň umožňujeme hotelu zefektívniť svoju výkonnosť tým, že odstráni činnosti, ktoré pohlcujú časovo náročné a tým pádom drahé vnútorné zdroje.

S našimi službami Vám prinášame

  • zaručenú kvalitu poskytovaných služieb
  • zníženie povinností hotelového manažmentu
  • jasné a rýchle rozpočtovanie nákladov na housekeeping
  • minimalizácia činností súvisiacich so zamestnávaním personálu
    (nábor, evidencia, spracovanie miezd, odvody)

Všetky služby pod jednou strechou

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus quasi odio autem velit similique soluta praesentium magni, non eum qui optio ullam debitis recusandae repellendus ipsam, itaque nesciunt maxime sed!

Housekeeping

Denné upratovanie pobytových aj odchodových izieb. Dopĺňanie minibarov a hotelovej kozmetiky.

Cleaning

Upratovanie spoločných priestorov hotela, wellnes či fitness. Cez deň aj v noci.

STEWARDING

Umývanie riadu v hotelovej reštaurácii. Cez deň aj v noci.

Manažment hotelovej bielizne

Vyčistíme každú podlahu od blata, špiny a prachu. Čistíme aj garáže.

MimoriadnE upratovanie

Dôkladne vyčistíme všetko čo potrebujete. Po rekonštrukcii, maľovaní alebo havárii.

Tepovanie kobercov

Vytepujeme koberce, matrace, sedačky, stoličky. Používame mokrú extrakciu i tepovanie na sucho.

PREČO HOUSEKEEPING OD DOČISTA.SK?

Prečo Dočista SK?

Sme v upratovaní skutoční profesionáli. Našim cieľom u nás v Dočista SK je poskytnúť vášmu hotelu vynikajúcu outsoursovanú upratovaciu službu, ktorá je hladko integorvaná s vašou značkou, normami, štandardmi a image.

Všetko je o prístupe

Kvalita každodenného poskytovania služieb na rovnako vynikajúcej úrovni v každom hoteli priamo závisí od ľudí v prednej línii. To je dôvod, prečo si najímate nás, Dočista SK. Najímate si prístup. Je pre nás dôležité vybrať a zamestnať tých najlepších pracovníkov a zaistiť im dokonalé porozumenie svojej práci a vášmu hotelu, jeho jedinečnej kultúre. Venujeme veľké úsilie poskytnúť vám služby práve s ľuďmi s takýmito vlastnosťami a hodnotami.

Kvalita služieb garantovaná

Ak je vaším partnerom na upratovanie vášho hotela Dočista SK, už nemusíme spolu hovoriť o kvalite. My ju garantujeme. Chápeme, že vaši hostia majú vysoké nároky na kvalitu a čistota priestorov hotela je samozrejmá. Náš systém riadenia kvality je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy.

Skutočne autentické skúsenosti s hosťami

Ako špecialista na poskytovanie housekeepingu chápeme, že kvalita poskytovaných služieb je rozhodujúca pre hodnotenie spokojnosti hotelových hostí a preto je kľúčovým faktorom pre ich opätovnú návštevu a tým pádom pre rozvoj obchodu.

Riešenia na mieru vašim potrebám (a nie naopak...)

Vďaka nášmu flexibilnému prístupu a skúsenostiam z odvetvia vám vieme ponúknuť jedinečné riešenia, ktoré vyhovujú individuálnym podmienkam a špecifikám vášho hotela. Prispôsobíme sa vášmu existujúcemu systému hlásení či odovzávania informácií tak, aby ste ich mali vždy pod úplnou kontrolou. Aby váš hosť vždy dostal izbu pripravenú podľa vášho štandardu.

Kvalitný výsledok od profesionálov

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás na telefonicky, emailom alebo vyplňte objednávkový formulár nižšie. Budeme Vás kontaktovať a poskytneme Vám viac informácií.

Objednávka

Naši klienti

Pre odoberanie newslettera, nechajte nám svoj kontakt

Objednávka | Dopyt