Profesionálna a komplexná
starostlivosť o čistotu nehnuteľností.

Upratovacie služby vykonávame sedem dní v týždni, 24 hodín denne, podľa požiadaviek zákazníkov. Všetky čistiace prostriedky, nástroje a zariadenia, doprava a poistenie sú už v cene nami poskytovaných služieb.

Naše poslanie

Upratovacie služby Dočista sú modernou, mladou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou v odvetví profesionálnej a komplexnej starostlivosti o čistotu nehnuteľností. Pôsobíme v metropole a jej blízkom okolí.

S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy založené na individuálnom prístupe, dôvere a kvalite našich služieb. Dlhodobo poskytujeme služby pravidelného upratovania, od navrhnutia upratovacieho plánu, použitia vhodných čistiacich prostriedkov, nástrojov a zariadení až po dodávku spotrebného hygienického materiálu.

náš záväzok voči klientom

Naším záväzkom je poskytovať upratovacie a čistiace služby na požadovanej kvalitatívnej úrovní, včas a za zodpovedajúcu cenu. Naším cieľom je poskytovať najlepšie profesionálne služby, používať účinné, ale zdraviu neškodné a ekologicky odbúrateľné čistiace prostriedky a zamestnávať tých najlepších ľudí, ktorí podporujú dôveru, spokojnosť a dlhodobé vzťahy s klientmi

Premyslená a svedomitá analýza potrieb našich klientov nám umožňuje zostaviť správnu kombináciu zručností a zdrojov potrebných na splnenie ich potrieb.

pridaná hodnota

Stručne povedané, poskytujeme komplexné služby, produkujeme kvalitný a viditeľný výsledok, a to v požadovanom čase a za primeranú odmenu.

Naším cieľom je poskytovať lepšie služby ako iné upratovacie firmy, ktoré nemôžu tak promptne reagovať, sú alebo príliš veľké, aby uplatňovali individuálny prístup, alebo naopak príliš malé, aby poskytli ten správny profesionálny prístup.

Kvalitný výsledok od profesionálov

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás na telefonicky, emailom alebo vyplňte objednávkový formulár nižšie. Budeme Vás kontaktovať a poskytneme Vám viac informácií.

Objednávka

TECHNOLÓGIE S KTORÝMI PRACUJEME

Pre odoberanie newslettera, nechajte nám svoj kontakt

Objednávka | Dopyt